maksanat (maksanat) wrote,
maksanat
maksanat

Якийсь покидьок виклав в Інтернет список з понад півтисячі десантників 80-ої бригади

В Інтернет потрапив список особового складу української 80-ї аеромобільної бригади.

Перелік більш ніж 500 десантників, більшість з яких буковинці, був днями оприлюднений на проросійських сайтах під заголовком "Вони вбивали Донбас". У документі детально описано, хто з військових перебуває у зоні АТО, хто у відпустці, а хто перебуває у лікарні, інформує ТСН.

Військовослужбовець цієї бригади Денис Католик повернувся із зони АТО декілька днів тому. Про те, що його прізвище та військове звання разом з даними товаришів по службі потрапила на проросійські сайти, дізнався ще на сході.

Денис каже, те, що конфіденційна інформація про військовослужбовців потрапила у вільній доступ, до того ж на сепаратистські сайти, десантників особливо не збентежило, на відміну від членів їхніх сімей. Яким чином секретна інформація опинилася в Інтернеті, у військовій частині, де служать майже всі згадані у списку, коментувати відмовилися. І порадили звернутися в Службу безпеки України.

До СБУ звернувся і мер Чернівців Олексій Каспрук – на прохання родичів військовослужбовців він надіслав листа голові відомства Валентину Наливайченку. Скільки часу треба буде Службі безпеки, аби знайти винних у "зливанні" інформації, невідомо. Проте десантники у частині не на камеру кажуть, що цей документ обійшовся тому, хто його замовив, недешево.

http://pohlyad.com/news/n/63591
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments